К основному контенту

Участь українців у війні з Японією 1904-1905 рр..

До уваги ліцеїстів! Самостійне завдання виконуються або у зошиті, потім фотографуються та пересилаються у блог, або надсилаються у вайбер за телефоном 0974172103 чи на електронну пошту Jean7bart@gmail.com у довільному вигляді. Панове, не бійтеся мислити і не бійтеся міркувати, Ваши думки обгрунтовуйте і все буде гаразд! Шановні ліцеїсти! Будь ласка, пам'ятайте, що багато українців з гідністю виконали свій військовий обов'язок на полях далекої Манчжурії та у хвилях Жовтого та Японського морів, це і Степан Йосипович Макаров і Олександр Васильович Колчак-Полярний і Роман Ісидорович Кондратенко і разом з ними безліч генералів, священників, солдат, офіцерів та матросів. І не дарма після цієї війни новий крейсер Імператорського флоту отримав назву "Україна"! Оборона Порт-Артура Цусимський бій Цусі́мська би́тва (яп. 日本海海戦 — ніхонкай кассен, «битва у Японському морі»; рос. Цусимское сражение) — останній і визначальний бій на морі у російсько-японській війні 1904–1905 років між флотами російської і японської імперій біля острова Цусіма. Тривав з 27 травня по 28 травня 1905 у Цусімській протоці. У цьому бою японський адмірал Тоґо Хейхатіро розгромив дві третини 2-ї Тихоокеанської ескадри російського флоту під командуванням З. П. Рожественського. Цусімська битва була наймасштабнішою морською операцією, яка сталася після битви при Трафальгарі, та найбільшим боєм до появи дредноутів 20 століття. Вона підтвердила більшу ефективність важких гармат і важливість далекобійного гарматного вогню. Поразка у цьому бою пришвидшила революційні процеси у Російській імперії та крах її монархічного устрою. З другого боку, перемога японців додала їм віри у власні сили (це була перша перемога над однією з європейських супер-держав, які ще 40 років тому загрожували перетворити Японію на колонію) і відкрила їм шлях до розбудови Японської імперії. У цьому бою був полонений Клочковський В'ячеслав Євгенович, штурманський офіцер 1 розряду крейсера «Адмірал Нахімов» — майбутній командувач морськими силами Чорного моря в уряді Скоропадського, контр-адмірал. Хроніка тих подій.... Бій біля Чемульпо ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ!!!! НЕ ТРЕБА РОБИТИ ЗАЙВОГО (КОНСПЕКТУВАТИ ТА ПИСАТИ ОПИС БИТВ), ЦЕ ВАШ ЧАС, ЗАВДАННЯ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ!

Комментарии

Популярные сообщения из этого блога

ПЕРША СВІТОВА ВІЙНА

ДО УВАГИ ЛІЦЕЇСТІВ "ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА" ДЛЯ ВАС Є ПРОФІЛЬНИМ ПРЕДМЕТОМ, І ОЦІНКА ЙДЕ ДО АТЕСТАТУ. ТВОРЧІ ПРОЕКТИ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ, ДЕЯКІ ЩЕ НЕ ОТРИМАЛИ ТЕМУ. ЯКЩО ВАС ВЛАШТОВУЄ НЕГАТИВНА ОЦІНКА БУДЬ ЛАСКА. ФОТО ВАШИХ РОБІТ ЧЕКАЮ НА ВАЙБЕРІ ДО 28.04.2020. З ПОВАГОЮ КОСТИРЯ. Пе́рша світова́ війна́ — світова війна, глобальний збройний конфлікт, що розвивався перш за все в Європі від 28 липня 1914 до 11 листопада 1918 року, в якому брало участь 38 держав із населенням 1,5 млрд мешканців. Під час неї загинуло понад десять мільйонів солдатів і цивільних мешканців. Конфлікт мав вирішальний вплив на історію початку XX століття. Сили Антанти на чолі з Французькою республікою, Російською імперією (що визнала свою поразку до закінчення війни), Великою Британією і США (від 6 квітня 1917 року), перемогли держави Четверного Союзу (також відомі як Центральні Держави) на чолі з Австро-Угорською імперією, Німецькою імперією, Болгарським царством й Османською імперією. Королівст

АРМІЇ УНР, УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ ТА ЗУНР. СПІЛЬНА БОРОТЬБА З ПОЛЯКАМИ ПРОТИ БІЛЬШОВИКІВ

ШАНОВНІ ЛІЦЕЇСТИ ТА ЇХ БАТЬКИ!!! ЩЕ РАЗ НАГАДУЮ ВАМ, ЩО ОЦІНКА З ІСТОРІЇЇ УКРАЇНСЬКОГО ВІЙСЬКА ЙДЕ ДО СВІДОЦТВА ПРО ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ! НАГАДУЮ ПРО ВИКОНАННЯ ТВОРЧИХ ПРОЕКТІВ. ДОМАШНЕ ЗАВДАННЯ ЗА ТЕМОЮ: У ЯКОСТІ ПОЛКОВОДЦЯ ЗАПРОПОНУЙТЕ ТАКИЙ ВАРІАНТ ВІЙСЬКОВОЇ КАМПАНІЇ 1918 року, ЩОБ ВІДБИТИ НАСТУП БІЛЬШОВИКІВ ТА ЗАПОБІГТИ ТРАГЕДІЇ ПІД КРУТАМИ, А ТАКОЖ ВКАЖІТЬ ПРАВИЛЬНО ЧИ НІ ЗРОБИЛИ ТОГОЧАСНІ ПОЛІТИКИ ВІДДАВШИ НАКАЗ РОЗСТРІЛЯТИ ПЕТРА БОЛБОЧАНА.